Firma Budowlano- Handlowa „K3”
F.B.H. K3 istnieje od 2009 roku. Jest firmą z tradycjami rodzinnymi, opierającą się na wieloletnim doświadczeniu, oraz wykształceniu w dziedzinie usług budowlanych. Profesjonalizm, jakość i zadowolenie klienta to droga jaką poszła firma. Dysponujemy własną stolarnią. Budownictwo od wielu pokoleń w naszej rodzinie jest nie tylko zawodem ale i ogromną pasją.

Nasza firma istnieje od 2009 roku. Jest firmą z tradycjami rodzinnymi, opierającą się na wieloletnim doświadczeniu, oraz wykształceniu w dziedzinie usług budowlanych.

Do naszych usług zaliczamy:

• Projekty oraz wykonanie domków letniskowych jak i całosezonowych; konstrukcji szkieletowej. Możliwość realizacji pomysłu inwestora; na zgłoszenie lub pozwolenie na budowę,

• Dysponujemy własną stolarnią; wszelaka obróbka drzewa, wyroby drewniane na zamówienie

• Prace wykończeniowe • Instalacje elektryczne

• Odbiory oraz przeglądy instalacji elektrycznych; profesjonalne urządzenie pomiarowe jak i oprogramowanie do tworzenia protokołów

• Sprzedaż oraz montaż stolarki okiennej i drzwiowej (drewnianej, PVC oraz aluminium)

Nasza firma charakteryzuje się wysoką jakością wykonywanych usług, wyjątkowym profesjonalizmem oraz wybitnym zaangażowaniem. Cieszymy się zaufaniem wielu ludzi. Budownictwo od wielu pokoleń w naszej rodzinie jest nie tylko zawodem ale i ogromną pasją.

Statystyka

Odsłon artykułów:
12772

Polub nas na Facebook-u

Pogoda

An error occured during parsing XML data. Please try again.

Formularz Logowania

Translate

Kto na stronie

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.